چشم انداز

چکیده

هلدینگ رزسرام مانا با برخورداری از سه برند در صنعت کاشی وسرامیما، هلدینگ رزسرام مانا، به عنوان یکی از پیشروان در صنعت توزیع محصولات کاشی و سرامیک، به برتری و رهبری در بازار بین‌المللی و داخلی متعهد هستیم. هدف ما ایجاد یک شرکت معتبر و قابل اعتماد است که با ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات حرفه‌ای و رضایت‌مندی مشتریان، در جهت رشد و توسعه پایدار سازمان و همچنین همکاران و شرکای تجاری خود پیشرفت کند.ک بهترین‌های کاشی دیوار و سرامیک کف پرسلانی را به شما ارائه می‌نماید. هلدینگ رزسرام مانا بزرگترین مجموعه‌ی کاشی دیوار را در کشور دارا است. این هلدینگ با برخورداری از دانش روز تولید کاشی دیوار و سرامیک پرسلانی سهم بالایی در فروش کاشی وسرامیک با بهترین قیمت به خود اختصاص داده است.

1400/11/27
317 بازدید
چشم انداز

بوم سرامیک تولید محصولات خود را بر عهده کارخانجات بسیار بزرگ و خوش نامی چون کاشی الوند، کاشی پارس ، کاشی حافظ، کاشی توس و چهلستون گذاشته است و روانه بازارهای داخلی و خارجی می نماید. گستردگی فضای تولیدی رز سرام مانا، امکان ارائه محصولات متنوع از لحاظ بافت لعاب گرفته تا سایز بندی و انواع مختلف کاشی و سرامیک را فراهم نموده است که موجب پویایی و توانمندی به ارائه خدمات در بسیاری از پروژه های بزرگ و مطرح داخلی و  خارجی شده است. بوم سرامیک اولین برند در صنعت کاشی و سرامیک است که در سطح کشور اقدام به برپایی گالری های زنجیره ای حرفه ای و تخصصی جهت ارائه آورده های خویش نموده و به زودی این زنجیره را بر اساس هدف  در کل قاره های دنیا گسترده خواهد نمود.

ما، هلدینگ رزسرام مانا، به عنوان یکی از پیشروان در صنعت توزیع محصولات کاشی و سرامیک، به برتری و رهبری در بازار بین‌المللی و داخلی متعهد هستیم. هدف ما ایجاد یک شرکت معتبر و قابل اعتماد است که با ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات حرفه‌ای و رضایت‌مندی مشتریان، در جهت رشد و توسعه پایدار سازمان و همچنین همکاران و شرکای تجاری خود پیشرفت کند.

به‌عنوان یک شرکت بازرگانی، همکاری با برترین تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان کاشی و سرامیک در سراسر جهان را تحت پوشش قرار می‌دهیم. با بررسی و انتخاب دقیق محصولات با کیفیت و متناسب با نیازهای مشتریان، برندهای برتر را در بازار به رقابت انداخته و روابط مستدام و موثری با آنها برقرار می‌کنیم. همچنین، از طریق برنامه‌ریزی و مدیریت دقیق زنجیره تأمین، تضمین می‌کنیم که محصولات به موقع و با کیفیت بالا به مشتریان رسانده شوند.

در ارتباط با مشتریان، ما از نظرات و نیازهای آنها آگاهی داریم و با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و سیستم‌های مدیریت مدرن، به آنها خدماتی شخصی‌سازی شده و به موقع ارائه می‌دهیم. ما به برقراری روابط بلندمدت و قوی با مشتریان و مشارکت فعال در پروژه‌ها و طرح‌های و نیازهایشان، تمرکز داریم. با بهره‌گیری از تحلیل بازار و پیش‌بینی روند صنعت کاشی و سرامیک، سعی می‌کنیم در جهت توسعه بازار و ارتقای سهم بازار خود، استراتژی‌های مناسب را پیاده‌سازی کنیم.

در دنیای متغیر امروزی، ما در تلاش هستیم تا با توسعه فناوری‌های جدید، بهبود مدل‌های کسب و کار و استفاده بهینه از منابع، عملکرد و کارایی سازمان را افزایش دهیم. همچنین، ما در توسعه نیروی انسانی و بهبود مهارت‌های کارکنان سرمایه‌گذاری می‌کنیم تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم و به عنوان یک مرجع قابل اعتماد در صنعت توزیع کاشی و سرامیک شناخته شویم.

ما با اهتمام به مسئولیت‌های اجتماعی، به حفظ و حمایت از محیط زیست، انجام کسب و کار به روش‌های پایدار و ارتقای آموزش و سلامت جامعه متعهد هستیم. ما به ارتقای رفاه و بهبود کیفیت زندگی جامعه‌هایی که در آن فعالیت می‌کنیم، متعهد هستیم.

چشم‌انداز ما در هلدینگ رزسرام مانا، تحقق برندهای برتر و معتبر در صنعت، برقراری روابط دوسویه و مستدام با مشتریان، ایجاد رضایت و اعتماد آنها، و انطباق با نیازهای متغیر بازار است. ما به رهبری در صنعت توزیع کاشی و سرامیک و ارائه خدمات استثنایی به مشتریان خود علاقه‌مند هستیم.

هلدینگ رز سرام مانا در نظر دارد به ظرفیت سالیانه حداقل 10,۰۰۰.۰۰۰ متر مربع (ده میلیون متر مربع) تولید و توزیع کاشی و سرامیک خود را برساند که بر طبق چشم انداز برنامه راهبردی می بایست تعداد کارخانه های مولد در داخل کشور ، به چند برابر برساند و قسمتی از تولیدات خود را نیز به خارج از مرز های ایران ببرد. رز سرام مانا برای تحقق این امردر صدد یافتن شرکائی هم افق در سرتاسر جهان می باشد و در راه رسیدن به آن از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود.

Afshin Kohantorabi

Digital Marketing Director